• Header 1
  • Header 2
  • Header 3
  • Header 4
  • Header 5
  • Header 6
  • Header 7
  • Header 8

Zaterdag 27 september 2014:

REL toernooi Etten-Leur 10:00 - 14:00:

Turven: 9e

Benjamins: 6e

Mini's: 9e

Cubs Octopus - RCE/Vets 31 - 33

Junioren RCE/Vets/The Dukes - Octopus/Bokkerijders 19  -5

 

Zondag 28 september 2014:

Meisjes TOPtraining voor geselecteerde meisjes (14j-18j)

Dames The Hookers - The Dukes/Octopus 10 - 34

Octopus 2 Elephants(Eindhoven) - Octopus 2 89 - 0

Octopus 1 HRC 3 (Den Haag) - Octopus 1 28 - 12

De wedstrijd data voor het 1ste en 2de staan in de agenda van de website.

De laatste wedstrijden in de nacompetitie zijn gespeeld, RCE verliest thuis van REL 1 met 11-12.

Hieronder de teams die het volgend seizoen (2014-2015) in de 2e klasse spelen.

Of ze zo worden ingedeeld als hieronder is niet zeker maar waarschijnlijk.

2e klasse competitie  2014-2015 HOOGSTWAARSCHIJNLIJK
Clubs 2e kl Zuid 13/14 Plaats Clubs 2e kl Noord 13/14 Plaats
1 Te Werve RUFC 1 1e/7e Den Haag 1 Alkmaarse RUFC 1 1e/9e Alkmaar
2 Erasmus RSRC 1 1e/8e Rotterdam 2 The Pink Panthers 1 1e/10e Driebergen
3 RC Tilburg 1 2e/3e Tilburg 3 RC Pickwick Players 2e/3e Deventer
4 Bredase RC 2e/4e Breda 4 AAC Rugby 1 2e/4e Amsterdam
5 Rotterdamse RC 2e/6e Rotterdam 5 RFC Haarlem 1 2e/5e Haarlem
6 REL 1 2e/7e Etten-Leur 6 RC LRC DIOK 2 2e/5e Leiden
7 Oysters 2e/7e Oysterwijk 7 RC Spakenburg 2e/6e Spakenburg
8 RFC Gouda 1 3e/1e Gouda 8 RC Groningen 1 3e/1e Groningen
9 RC Octopus 1 3e/1e Uden 9 EARC the Big Bulls 1 3e/1e Almelo
10 HRC 3 3e/2e Den Haag 10 RC Hilversum 2 3e/2e Hilversum

Nadat de cubs junioren in Roermond een vettte pot tegen een team uit wales had neergezet.

Is het zondag (wederom in Roermond) de beurt aan het Engelse Gravesendians.

Zaterdag 5 april:

09:00 Toernooi RTC mini's op het NRCA te Amsterdam.

09:00 Toernooi RTC cubs op het NRCA te Amsterdam.

10:00 Meisjes U16 selectie trainingen op het NRCA te Amsterdam.

10:00 Meisjes U18 selectie trainingen op het NRCA te Amsterdam.

 

Zondag 6 april:

10:30 Internationaal toernooi mini's te Roermond.

10:30 Internationaal toernooi cubs te Roermond.

12:30 Octopus 2 uit tegen Oysterwijk Oysters. 118 - 12

14:00 Octopus 1 thuis tegen The Pink Panthers. 80 - 8