• Header 1
  • Header 2
  • Header 3
  • Header 4
  • Header 5
  • Header 6
  • Header 7
  • Header 8

Lid worden?

Wil je lid worden van Rugby Club Octopus, vul dan het volgende formulier in.

Rugby, durf jij het aan!!!

Volgende wedstrijd 1ste


rcoctopus

vs 

dukes logo
RC Octopus 1   Dukes
     
Datum:    24-11-2019
Kick-off:   14:30
Uit/ Thuis:   Uit

Volgende wedstrijd 2de


rcoctopus

vs 

Oysters
RC Octopus 2 

 

 Oysters/Ducks
     
Datum:  24-11-2019
Kick-off:  13:00
Uit/ Thuis:   Thuis

Volgende wedstrijd Dames


rcoctopus

vs 

 Breda20RC Logo
RC Octopus Dames

 

BRC
     
Datum:      01-12-2019
Kick-off:

    11:30

Uit/ Thuis:      Thuis den bosch

Volgende wedstrijd 2de Dames


rcoctopus

vs 

 wallaby's
RC Octopus Dames

 

Big bulls 
     
Datum:      01-12-2019
Kick-off:

     15:00

Uit/ Thuis:      Thuis den bosch

Volgende wedstrijd Colts


rcoctopus

vs 

octopus
RC Octopus colts

 

 
     
Datum:    
Kick-off:    
Uit/ Thuis:    

Volgende wedstrijd Junioren


octopus

vs 

octopus
RC Octopus junioren 

 

 
     
Datum:    
Kick-off:  
Uit/ Thuis:    

Volgende wedstrijd Cubs


octopus

vs

octopus

RC Octopus cubs

 

 

 

 

 
     
Datum:    
Kick-off:    
Uit/Thuis    

Sportverzorging

Rob Hanegraaf is elke dinsdag aanwezig van 19:00 tot 20:30 voor vragen over en evt behandeling van sportblessure's.

Buiten deze dagen is Rob te bereiken via

 sportverzorging@octopusrugby.nl

of whatsapp 06-46340446

 

Op zaterdag 18 februari reisden de Cubs van de Bokkerijders/Octopus af naar Utrecht, om daar een belangrijke wedstrijd te spelen tegen de ongeslagen nummer 2 van de Bowls Zuid Poule. Onze Cubs vonden het best spannend, want na alle wedstrijden gewonnen te hebben, wilden ze deze ook winnen.

Er waren veel supporters meegekomen om hen aan te moedigen. Na 7 minuten scoorde Phil de eerste try. Helaas lukte het niet om de conversie tussen de palen door te schieten. Er volgde veel tegenstand van URC en een tegen-try bij de zijlijn; 5-5. Ook hier was de conversie erg moeilijk en werd  niet gescoord.

Na 17 minuten brak een speler van Utrecht door, die niet tegen te houden was door onze spelers. Hij scoorde midden achter de palen. Gelukkig voor ons werd deze, relatief makkelijke, conversie gemist en scoorde Roy binnen enkele minuten weer een try. Dit bracht de ruststand op een 10-10.

In de tweede helft, domineerden de Cubs van de Bokkerijders/Octopus. De bal werd relatief vaak gekickt door beide partijen, waardoor veel van de conditie gevraagd werd. Het was zwaar, maar onze Cubs speelden een eerlijk spel. Helaas liepen 3 van onze spelers een blessure op. Ze kregen het niet voor elkaar om een beslissende try te scoren.

Inmiddels was het zonnetje gaan schijnen in Utrecht. Het was een ontzettende spannende wedstrijd en het gelijke spel was genoeg om eerste te blijven in de Bowls Zuid Poule. De spanning was weg en de Cubs gingen met een voldaan gevoel naar huis.

Komende weken zijn er geen wedstrijden. Tijdens de trainingen gaan de Cubs lekker tegen kussens beuken en internationale ervaring op doen in Parijs en Luik, zodat ze ook van een dergelijke tegenstander niet meer zenuwachtig worden. 

Nu komt de 3e fase van het seizoen, deze heet play-offs. Dit betekent dat het team dat op de eerste plaats staat speelt tegen het team dat op de vierde plaats staat in de Bowls Zuid poule. De nummer twee speelt tegen de nummer drie. De winnaars van deze wedstrijden spelen dan vervolgens in de Bowls Zuid finale op 13 mei tegen elkaar in Amsterdam.

 

Sponsoren

Donateur of sponsor worden?

Vind jij rugby ook zo’n mooie sport en/of draag je Rugby Club Octopus een warm hart toe?

Wordt dan donateur of sponsor.