Organisatie

Het Bestuur van de club bestaat uit:

Functie Naam Emailadres
Voorzitter Thijs Gevers voorzitter@octopusrugby.nl
Secretaris Steffan Derksen secretaris@octopusrugby.nl
Penningmeester Saskia Mosmans penningmeester@octopusrugby.nl
Jeugdzaken Trudie van Lankvelt jeugd@octopusrugby.nl
Senioren Stef van de Pol senioren@octopusrugby.nl
Clubhuis en Accommodatie Gert-Jan van de Broek accommodatie@octopusrugby.nl

Andere contactpersonen:

Functie Naam Emailadres
Wedstrijdsecretaris Bram Onno Hanegraaf ws@octopusrugby.nl
Hoofdtrainer jeugd Miggel Voets & Mavi Gevers hoofdtrainerjeugd@octopusrugby.nl
Ledenadministratie Matieu Pauwels ledenadministratie@octopusrugby.nl
Pre-season toernooi Mark Whitman tournament@octopusrugby.nl
Vertrouwenscontactpersoon Chantal Voets vcp@octopusrugby.nl
Corona coördinator  Thijs Gevers voorzitter@octopusrugby.nl
Bar clubhuis@octopusrugby.nl

Lid worden

Wil je lid worden van Rugby Club Octopus, vul dan het volgende formulier in.
Rugby, durf jij het aan!!!

Donateur of sponsor worden?

Vind jij rugby ook zo’n mooie sport en/of draag je Rugby Club Octopus een warm hart toe?